Tenisa laukuma aprīkojums

Tenisa tīkla stabi TP83            Tenisa statīvi no alumīnija. Apaļais sta-tīvs, Ø 83mm. Īpašs pastiprināts alumī-nija profils ar rievu tīkla turēšanas stieņa nostiprināšanai. Iekšējais trapecveida spriegošanas mehānisms ar alumīnija atslēgu ērtai tīkla nospriegošanai. Piespraužams vāciņš, kas izgatavots no lieta alumīnija, ieskaitot drošības ķēdi. Stabu pilns garums: 142 cm.            Svars: 10,5 kg.

Tenisa tīkla stabi TP80            Tenisa statīvi no alumīnija. Kvadrātveida stabs, 80x80mm. Īpašs pastiprināts alumīnija profils ar rievu tīkla turēšanas stieņa nostiprināšanai. Iekšējais trapec-veida spriegošanas mehānisms ar alu-mīnija atslēgu ērtai tīkla nospriegošanai. Piespraužams vāciņš, kas izgatavots no lieta alumīnija, ieskaitot drošības ķēdi. Stabu pilns garums:142 cm.       Svars:10,5 kg.

Tenisa tīkls Court Royal TN20  Ražots no 3.4 mm  pītā  polietilēna materiāla. Vispopulārākais klasisks tenisa tīkls, izmantots ATP turnīros, Deivisa kausā un Olimpiskajās spēlēs.  Top klases produkts.  Komplektā ar tērauda stiepli.Pieejams melnā un zaļā krāsā. DIN EN 1510 sertifikāts.

Tenisa soliņi ar nojumi TPU Pieejams ar saulessargu (ar nojume). Izgatavots no alumīnija sakausējuma. Elastīgie uzgaļi uz sola kājām, kas aizsargā grīdu. Poliestera pulvera pārklājums, izturīgs pret laikapstākļiem. Nojumes ir pieejamas pēc pieprasījuma. Izmērs: L 2040×W 720×H800mm. Krāsa: forest green/white/wood grain.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.