Tenisa laukuma aprīkojums, inventārs un iekārtas

Tenisīta tenisa kortu apkopes iekārtas

(palielināt) code#40136 "ROLLER"
Rullis tenisa kortiem un sporta laukumiem. Ar divdaļīgu veltņa korpusu ar diferenciāli labākai veltņa pagriešanai. 900 mm platais velkamais veltnis neļauj veltnim iegrimt tenisa virsmā.
Dzinējs: Honda GX 160, 4-taktu dzinējs 4,0 kW/5,5 zs pie 3600 apgr./min. Elektroniskā, bezkontakta aizdedze, Eļļas brīdinājuma kontroles sistēma.
Degviela: Bezsvina benzīns.
Darba platums: 900mm
Svars: tukšs ap.350 kg, pildīts ap.480 kg.
         Pieprasīt cenu
(palielināt) code#40140 "CUTTER"
Tenisa laukumu frēzēšanas iekārta, kas paredzēta tenisīta seguma virskārtas noņemšanai. Precīza augstuma regulēšana tiek veikta manuāli ar 2 īkšķu skrūvēm. Ar šo ierīci frēzēšanas dziļumu var noteikt ar milimetru precizitāti. Tenisa laukumu frēzētājs priekšpusē pārvietojas uz 2 neatkarīgi uzstādītiem veltņiem. Tā rezultātā spiediens tiek vienmērīgi sadalīts, tāpēc tas gandrīz nekad nenokrīt, pat ja korti pavasarī ir atkusuši.
Dzinējs: Honda, 4-taktu, 4 kW/5,5 zs
Frēzēšanas platums: ap.655 mm
Svars: ap.75 kg.
         Pieprasīt cenu
(palielināt) code#40161 "TURBO"
Turbo slota veco tenisīta noņemšanai no tenisa laukuma. Pateicoties tās mazajam svaram, slotu var pārvietot bez piepūles. Tenisa līnijas var viegli pārbraukt. Turbo slotu var izmantot daudzos veidos: Lielas platības, autostāvvietas vai asfaltētus ceļus var attīrīt no lapām, sniega un citiem atkritumiem.
Dzinējs: Honda 4-taktu, ap.5 zs. Parastā degviela.
Slotas piedziņa: ķīļsiksnas piedziņa pa kreisi/ pa labi
Darba platums: ap.90 cm
Riepas: balonu riepas
Svars: 83 kg.
         Pieprasīt cenu
(palielināt) code#40142 "SANDY"
Iekārta tenisīta vienmērīgai izkliedēšanai uz tenisa laukuma virsmas. Ir viegli darbināma ar roku. Ar savu izmēru ap.1000x500x600 mm tas ir ļoti parocīgs, un tā ideālais svars ir 50 kg. Darba izmērs ir 990 mm. Funkcionālo ierīci māla kaisīšanai izstrādājuši eksperti, un tā ir pierādījusi savu efektivitāti dažādos tenisa kortos. Pat uz nelīdzenas virsmas jūs iegūstat pilnīgi gludu virsmu, kas ir jāapstrādā tikai ar vilkšanas tīklu.
         Pieprasīt cenu

Aprīkojums tenisa kortu ar mākslīgo zāli uzturēšanai

(palielināt)  code#110000 (palielināt) code#110000
Mašīna tenisa laukuma sintētiskās zāles raupināšanai un irdināšanai”
Dažu pēdējo gadu laikā daudzi klubi ir pamanījuši, ka viņu tenisa korti ar viegli kopjamu sintētiskā zāliena segumu ar kvarca smilšu pildījumu ir kļuvuši ūdensnecaurlaidīgi un cieti. Pat sūnas ir iesakņojušās. Iemesls ir pārāk maz vai bezrūpība. Virsmu var atkal irdināt, izmantojot piedāvāto raupināšanas mašīnu, kas aprīkota ar 45 cm platu stingru neilona birsti, kas noņem no grīdas sacietējušās kvarca smiltis un brīvi novieto tās uz virsmas. Pēc tam tas ir jānoņem, izmantojot ieteiktās noņemšanas iekārtas vai manuāli. Pēc tam var uzklāt jaunas kvarca smiltis, apstrādāt virsmu un pēc tam nepārtraukti apkopt, izmantojot piedāvāto aprīkojumu.
         Pieprasīt cenu
(palielināt) code#110020 (palielināt) code#110020
“Mākslīgās zāles tenisa kortu virsmas tīrīšanas mašīna
Šī iekārta noņem atbirušos netīrumus, sūnas un iepriekš atslābināto kvarca smilšu virsējo slāni. 100 cm platā neilona birste ieslauka netīrumus atkritumu konteinerā.
         Pieprasīt cenu
(palielināt) code#110030 (palielināt) code#110030
“Mākslīgās zāles kopšanas mašīna tenisa kortiem”
Šī iekārta vienā operācijā veic šādus darbus: irdināšana, aerācija, izlīdzināšana un strukturēšana. Šī ierīce ir paredzēta regulārai lietošanai. Regulāra apstrāde ar mašīnu novērsīs kvarca smilšu sacietēšanu un sūnu veidošanos. Darba platums: 80 cm. Ienesīgs ieguldījums jebkuram klubam.
         Pieprasīt cenu
(palielināt) code#40885
“Izlīdzinošais paklājiņš mākslīgai zālei ar kvarca smiltīm” 
Paklājiņš izgatavots no 3 cm kokosšķiedras ar PVC. Izmērs 120 x 100 cm Vienmērīgai kvarca smilšu sadalīšanai pa tenisa korta virsmu ar mākslīgo zāli.
         Pieprasīt cenu
(palielināt)
Tenisa laukuma sadalošais tīkls
auklas biezums: 2,3mm/ 2,4mm/ 3,0mm/ 4,0mm/ 5,0mm
acs izmērs (mm): 40mm/ 45mm
krāsas: mēlns, zaļš, zils
izmēri: jebkuri, pēc pieprasījuma    
         Pieprasīt cenu      
(palielināt)
Iekštelpu tenisa foni
jebkuri izmēri pēc pieprasījuma
       Pieprasīt cenu  
(palielināt)
Drošības tīkli sporta laukumiem un sporta zālēm
acs izmērs (mm): 20/25/40/45/70/ 100/120
auklas biezums (mm): 1.5/ 2.0/ 2.5/ 3.0/ 4.0
krāsas: mēlns, zaļš, zils, balts
izmēri: jebkuri, pēc pieprasījuma
           Pieprasīt cenu
(palielināt)
Aizsargtīkli futbola laukumiem
acs izmērs (mm): 70/100/120
auklas biezums: 3mm/ 4mm/ 5mm
krāsas: mēlns, zaļš, balts
izmēri: jebkuri, pēc pieprasījuma
           Pieprasīt cenu


Tenisa tīkla stabi TP83            Tenisa statīvi no alumīnija. Apaļais sta-tīvs, Ø 83mm. Īpašs pastiprināts alumī-nija profils ar rievu tīkla turēšanas stieņa nostiprināšanai. Iekšējais trapecveida spriegošanas mehānisms ar alumīnija atslēgu ērtai tīkla nospriegošanai.Piespraužams vāciņš, kas izgatavots no lieta alumīnija, ieskaitot drošības ķēdi. Stabu pilns garums: 142 cm. 
Svars: 10,5 kg.
         Pieprasīt cenu
Tenisa tīkla stabi TP80            Tenisa statīvi no alumīnija. Kvadrātveida stabs, 80x80mm. Īpašs pastiprināts alumīnija profils ar rievu tīkla turēšanas stieņa nostiprināšanai. Iekšējais trapec-veida spriegošanas mehānisms ar alu-mīnija atslēgu ērtai tīkla nospriegošanai. Piespraužams vāciņš, kas izgatavots no lieta alumīnija, ieskaitot drošības ķēdi. Stabu pilns garums:142 cm.       Svars:10,5 kg.
         Pieprasīt cenu
Tenisa tīkls Court Royal TN20  Ražots no 3.4 mm  pītā  polietilēna materiāla. Vispopulārākais klasisks tenisa tīkls, izmantots ATP turnīros, Deivisa kausā un Olimpiskajās spēlēs.  Top klases produkts.  Komplektā ar tērauda stiepli.Pieejams melnā un zaļā krāsā. DIN EN 1510 sertifikāts.
         Pieprasīt cenu
Tenisa soliņi ar nojumi TPU Pieejams ar saulessargu (ar nojume). Izgatavots no alumīnija sakausējuma. Elastīgie uzgaļi uz sola kājām, kas aizsargā grīdu. Poliestera pulvera pārklājums, izturīgs pret laikapstākļiem. Nojumes ir pieejamas pēc pieprasījuma. Izmērs: L 2040×W 720×H800mm. Krāsa: forest green/white/wood grain.
         Pieprasīt cenu