HĀRD akrila segumi tenisa kortiem (hard korti, akrila segumi)

Tenisa korti ar “HĀRD” tipa segumu sastāv no teksturētiem, krāsainiem akrila slāņiem uz betona vai asfalta pamatnes un, kā opcija, var tikt papildināti ar mīkstajiem slāņiem. Šis tenisa segums ir ļoti populārs visā pasaulē. Šāda veida segums tiek izmantots arī padela (padel), piklbola (pickleball) un touchtennis laukumos. “HĀRD” tipa segums ir bezšuvju.
Mēs piedāvājam daudzu veidu “HĀRD” tipa segumus tenisa kortiem, sākot no vienkāršākajiem segumiem bez amortizācijas līdz augstākā līmeņa amortizētām virsmām, ko izmanto augsta līmeņa sacensībās, tostarp Austrālijas atklātajā čempionātā “Australian Open” un ASV atklātajā čempionātā “US Open” Grand Slam turnīros. Daži labi zināmi “HĀRD” tipa segumu zīmoli, ko izmanto profesionālajos turnīros, ir Plexipave, Plexicushion, DecoTurf, Rebound Ace, Supersoft, Confosport, Laykold, GreenSet utt.
Šāda veida segums ir ļoti populārs visā pasaulē, jo nodrošina patīkamas izjūtas no spēles un lielāku noturību, nekā citi segumi, kā arī ir visizplatītākais seguma tips, jo to ir viegli kopt. “HĀRD” korti ir būvēti uz asfalta un dažos gadījumos uz bezšuvju betona. Korti ar “HĀRD” tipa segumu iespējami ar dažādu spēles ātrumu (ITF 1, ITF 2, ITF 3, ITF 4 un ITF5). Akrila pārklājums tiek izmantots arī daudzfunkcionālajiem sporta laukumiem.

HARD segums bez mīkstinājuma

šī daudzslāņu akrila sistēma sastāv no 4 vai vairāk slāņiem un ir izstrādāta uzstādīšanai virs asfalta pamatnes; uzklāšanai uz betona pamatnes jāizmanto speciālais gruntējums.
Pieejamie zīmoli:
- Plexipave;
- Deco Hardcourt;
- Laykold ColorCoat;
- Supersoft;
- Polysport;

mīkstināts HARD segums kat.1.

sastāv no 7-8 slāņiem, tai skaitā 3-4 triecienu absorbējošiem apakšslāņiem un tiek izmantoti, lai samazinātu virsmas cietību. Šie triecienu absorbējošie slāņi tiek piegādāti šķidra veidā.
Pieejamie zīmoli:
- Plexicushion Club;
- DecoTurf;
- Laykold Masters Gel;
- Supersoft Doppio;
- Surface Evolution;

mīkstināts HARD segums kat.2.

sastāv no 9-10 slāņiem, tai skaitā 4-6 triecienu absorbējošiem apakšslāņiem un tiek izmantoti, lai samazinātu virsmas cietību un ir izgatavoti no 2 veidu dažādu frakciju granulveida gumijas. Šie triecienu absorbējošie slāņi tiek piegādāti šķidra veidā.
Pieejamie zīmoli:
- Plexicushion Prestige;
- DecoTurf Cushion;
- Supersoft Pro Turf;

HARD segums ar gumijas paklāju

šīs sistēmas polsterēto komfortu un triecienu absorbciju nodrošina gumijas paklājs ar biezumu no 4mm līdz 8mm, kas ir pielīmēts pie pamatnes un pārklāts ar vismaz 4 slāņiem elastīga akrila materiāla dažādās krāsās.
Pieejamie zīmoli:
- Plexipave rubber mat system;
- Rebound Ace Mat Systems;
- Laykold Masters;
- Confosport;